Nebuló Alapítvány

Emlékezzünk együtt programsorozat

Mikulásgyár

Együttműködő kommunikáció - előadás

A Biatorbágyi Diákokért Nebuló Alapítvány és a Biatorbágyi Általános Iskola az első világháború eseményeinek, hatásának megismertetésére és átgondolására, a közös emlékezésre programsorozatot szervez.

Sok szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt!

- Irodalmi műhely és múzeumlátogatás
 - Emlékezzünk együtt! Rajzkiállítás 2016.november 23. szerda (Szentháromság tér)
 - Első világháború –Interaktív történelmi kiállítás 2016.november 25. péntek (Szily kastély)
 - Mit tudok az I. Világháborúról?- vetélkedő 2016.november 28. hétfő (Szentháromság tér)

A részletek megtekintéséhez kattintson ide!

2016.évi Alapítványi Bál bevétele
(A részletek itt olvashatók)

Beszéljünk nyíltan!
A Biatorbágyi Diákokért Nebuló Alapítvány a Biatorbágyi Általános Iskola Szülői Szervezetének felsős szülői képviselőinek kérésére az iskola felsős tanulóinak felvilágosító előadást szervezett.

Az előadó dr. Török Tünde büntetőjoggal foglalkozó jogász volt. Előadása a mai világban a fiatalokat érintő és tapasztalható témákat érintett, mellyel a közel 300 tanuló mélységeiben is megismerkedhetett. Az előadások végén tanulóink kérdéseket tehettek fel, mellyel éltek is! Hasznos tanácsokkal és ismeretekkel gazdagodhattunk!
Köszönjük szépen ezt a napot dr. Török Tündének!
Alapítvány kuratóriuma

ALAPÍTVÁNYI TÁJÉKOZTATÓ
A Biatorbágyi Diákok Nebuló Alapítvány által kiírt diák önkéntesek toborzására szép számmal kaptunk jelentkezéseket.
Az alapítványi munkához szükséges dokumentációt minden jelentkezőhöz eljuttatjuk 2016.03.07. hétfőig.
Köszönjük szépen a jelentkezőknek és szüleiknek a támogatást!
Nagy Krisztina
elnök

Alapítványi bál (beszámoló)
A beszámoló itt olvasható.

Alapítványi információk
A BIATORBÁGYI DIÁKOKÉRT NEBULÓ ALAPÍTVÁNY
2051 Biatorbágy, Szentháromság tér 6.
Adószám: 18625567-1-13
Bankszámla szám: K&H 10403758-50526775-69881001
Nyilvántartási szám: 13-01-0003665
Bejegyző végzés száma: 17.Pk.60.256/2014/2.

ALAPÍTVÁNYI BESZÁMOLÓ
Tisztelt Szülők!
Az elmúlt tanévben megálmodott BIATORBÁGYI DIÁKOKÉRT NEBULÓ ALAPÍTVÁNY 2014.szeptemberétől hivatalosan is megkezdte működését. Az alapítvány kuratóriumának elnöke elkészítette a 2014. évi működésről szóló beszámolóját, melyet a lenti mellékletekre kattintva olvashatnak el.
Ezúton is szeretnék az iskola nevében köszönetet mondani az alapítványban dolgozóknak és minden támogatónak.
Marx Árpád igazgató
Melléklet 1