Versenyek

Eredmények a 2018/19-es tanévben:

Kálti Márk történelem verseny országos döntő

Simonyi Kárpát medencei döntő

A nagy nap - rajzverseny 

ELC angol országos verseny

London Bridge angol országos verseny

TITOK német országos verseny

Eötvös 100 országos döntő

Jedli Ányos fizika verseny országos döntő

Fizika+ országos döntő

Labdarúgás diákolimpia megyei elődöntő 1. korcsoport

Simonyi megyei forduló

Mezei futóverseny

Rajzpályázat, könyvtár

Lotz országos döntő

Lotz megyei forduló

Zrínyi Ilona matematika verseny megyei eredmények

Zsámbéki-medence Kis Matematikusa verseny

Labdarúgás diákolimpia I. korcsoport

Labdarúgás diákolimpia 2. korcsoport

Labdarúgás diákolimpia 3. korcsoport

Irodalmi pályázat - Fővárosi Vízművek

Területi történelem verseny az 1. világháborúról

Csendes csodák szavalóverseny

"Az otthon melege.." rajzpályázat

Bolyai anyanyelvi verseny - megyei és országos

Bolyai matematika verseny - megyei

Diákolimpia, játékos sportverseny- körzeti

Diákolimpia, játékos sportverseny-területi

Diákolimpia, játékos sportverseny- megyei

 

Eredményeink a 2017/18-as tanévben:

Kálti Márk országos történelem verseny

Aradi Jenő megyei rajzverseny

Jedlik országos matematikaverseny

Fizika+ országos verseny

Országos siker a fotópályázaton

Diákolimpia foci III. korcsoport

Diákolimpia foci III. korcsoport selejtező

Diákolimpia foci II. korcsoport

Diákolimpia foci I. korcsoport

Lotz János helyesírási és szövegértési verseny országos döntő

Lotz János helyesírási és szövegértési verseny megyei forduló

Simonyi Zsigmon helyesírási verseny megyei forduló

Varga Tamás matematika verseny

Pamgea nemzetközi matematika verseny

Zrínyi Ilona matematika verseny

Zsámbéki-medence kis matematikusa

Bolyai természettudományi csapatverseny

Játékos sportverseny

Csendes csodák szavalóverseny

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

Bolyai matematika csapatveseny

Rajzverseny

 

Eredmények a 2016/17-es tanévben:

Angol országos verseny

Arany János országos verseny

Aradi Jenő megyei rajzverseny

Bolyai matematika verseny

Bolyai anyanyelvi verseny

Bolyai természetismereti verseny 

Csendes csodák szavalóverseny

Fizika+ országos verseny 

Idegen nyelvi versenyek

Játékos sportverseny területi verseny

Játékos sportverseny körzeti verseny

Jedlik országos matematika verseny

Jedlik országos fizika verseny

Kálti Márk országos történelem verseny

Kenguru matematika verseny

Kenu regionális diákolimpia

Kézilabda fiú körzeti

Kézilabda lány körzeti

Labdarúgás 1. korcsoport

Labdarúgás 2. korcsoport

Labdarúgás 1. korcsoport területi

Labdarúgás 1. korcsoport megyei

Labdarúgás 2. korcsoport területi

Lotz helyesírási és szövegértési verseny

Medve Matek a Gellért hegyen - feltöltés alatt

Meseíró verseny

Mezei futóverseny Szöd

Megyei mezei futóverseny

Pátyi szavalóverseny

Rajzverseny

Öveges fizika verseny

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

Simonyi Kárpát-medencei döntő

Szavalóverseny megyei döntő

Varga Tamás matematika verseny

Varga Tamás országos döntő

Zrínyi Ilona matematika verseny

Zrínyi országos döntő

Zsámbéki-medence kis matematikusa