Beiratkozás 2018.

Tisztelt Szülők!
Iskolánkba a jövő tanévre 86 tanuló iratkozott be. Jelenleg nem tudjuk, hogy ez 3 vagy 4 osztálynyi gyerek, ugyanis a nem biatorbágyi beiratkozók száma viszonylag magas. A tankerület döntését meg kell várnunk, ezt két héten belülre ígérték. Sajnos az osztályokba történő besorolás csak az osztályok számának meghatározása után lehetséges.
Türelmüket köszönöm
Marx Árpád ig.

BEIRATKOZÁS 2018.

Az általános iskola 1. osztályába történő beiratkozás
     2018. április 12-én 8 órától 19 óráig és
     2018. április 13-án 8 órától 18 óráig a
Szily kastélyban (Biatorbágy, Kálvin tér 4.) lesz.

Fogadóóra a felső tagozaton

Tisztelt Szülők!
2018. április 17-én, kedden 17 órától fogadóórát tartunk.
Regisztráció:
- április 16-án 9-15:30-ig
- április 17-én 8-13 óráig az iskola titkárságán személyesen vagy a 23/310 168-as telefonszámon lehet.

Az aktuális javított rangsor (4. osztály) átlagokkal kiegészítve

A rangsor itt tekinthető meg.
 Az oszlopok végén szinesben külön összesített matek és magyar rangsor is található. Az utolsó dolgozatok eredménye és az ehhez tartozó rangsorszámok a mt42 és mgy42 oszlopokban találhatók.

ARIZONA program

Tisztelt Szülők!
Iskolánk felső tagozatán kísérleti jelleggel elindítjuk az Arizona programot. Ez a módszer több iskolában pozítív eredménnyel működik az órai fegyelmezetlenségek visszaszorítása érdekében. Az iskolánkra szabott program leírását mellékeltük. (A program itt tölthető le.) Észrevételeiket, javaslataikat szívesen fogadjuk az iskola e-mail címén. Amennyiben a kísérletünk jó eredménnyel zárul, a jövő tanévtől a program bekerül a Pedagógiai programunkba.

Tartalom átvétel