Ökoprogram

Biztosan mindenki pakolgat otthon megunt, elromlott számítógépet, laptopot, telefont, kiolvasott újságokat, gépek csomagolódobozát, lemerült elemeket, autó- vagy motorakkumulátorokat, hogy egyszer majd a kukába dobja.  Most megszabadulhat ezektől a régóta gyűjtögetett holmiktól úgy, hogy azokat szakszerűen újra felhasználják, illetve megsemmisítik.

A Biatorbágyi Általános Iskola nagyszabású gyűjtést rendez november 8-án, pénteken, 14-18 óra között, valamint november 9-én, szombaton 8-12 óra között a Szentháromság téri épületének udvarán.

Ha nem valamelyik osztály javára adják le az összegyűjtött holmikat, akkor az azokért járó összeggel az iskola a Biatorbágyi Diákokért Nebuló Alapítványát támogatja.

Amiket várunk: színes és fekete-fehér újság, egyéb papír, asztali számítógépek, szerverek (bontatlan), mobiltelefon (bontatlan), Xbox, playstation, játékkonzolok (bontatlan), laptop (bontatlan), wifi, routerek, palmok, tabletek, egyéb számítógép-részegységek, nyákok, tápegységek, driverek, autó – és motorakkumulátorok, ceruza -, gomb- és góliátelemek.

Amiket biztosan ne hozzanak: monitor, nyomtató, nyomtatópatron, televízió, egyéb háztartási berendezések.

Az adatokat garantáltan letörlik, nem kerülnek illetéktelenek kezébe. Céges tulajdont képező eszközök megsemmisítéséről igazolást állítanak ki.