Tantestületünk

Bunth Erzsébet

Igazgató helyettes - felső tagozat

Alsó tagozat

NévBeosztásOsztályTerem
Bajdik Marianntanító, angol, néptánc1.aSzily-kastély bal szárny
Barta Viktóriaosztályfőnök, tanító, munkaközösség-vezető2.bSzily-kastély középső szárny-konténer
Bauer Gabriellaosztályfőnök, tanító1.bSzily-kastély bal szárny
Bedőházi Melindaosztályfőnök, tanító, munkaközösség-vezető3.bSzily-kastély középső szárny
Brandl-Radnai Esztertanító3.aSzily-kastély középső szárny
Czinege Dóratanító4.tSzily-kastély jobb szárny 1. terem
Dobróka Angélaosztályfőnök, tanító1.aSzily-kastély bal szárny
Farkas Beátatanító4.nSzily-kastély középső szárny
Farkas Tímea Annatanító, angol2.aSzily-kastély bal szárny
Fodor László Zoltánnétanító1.bSzily-kastély bal szárny
Frei Hajnalkatanító2.cSzily-kastély középső szárny-konténer
Gyimesi Ildikóosztályfőnök, tanító2.aSzily-kastély bal szárny
Jancsó Klára Katalinosztályfőnök, tanító, munkaközösség-vezető4.nSzily-kastély középső szárny
Kalmár Annamáriatanító4.rSzily-kastély középső szárny
Keresztes Panna Zitatanító, angol3.cSzily-kastély bal szárny
Kiss Máriaosztályfőnök, tanító4.hSzily-kastély jobb szárny 3. terem
Kovács Gabriellaosztályfőnök, tanító2.dSzily-kastély középső szárny
Margittai Mónikaosztályfőnök, tanító3.cSzily-kastély bal szárny
Markos Katalintanító2.dSzily-kastély középső szárny
Megyeriné Kottek Andreatanító2.bSzily-kastély középső szárny-konténer
Pénzes-Szabó Krisztinaosztályfőnök, tanító4.tSzily-kastély jobb szárny 1. terem
Restár Anitaosztályfőnök, tanító3.aSzily-kastély középső szárny
Stégerné Benyiczki Évaosztályfőnök, tanító4.rSzily-kastély középső szárny
Szabó Sándornépedagógiai asszisztensSzily-kastély középső szárny, tanári szoba
Szebeni Angyalkaosztályfőnök, tanító, munkaközösség-vezető1.cSzily-kastély jobb szárny 2. terem
Szebeni Antaltanító1.cSzily-kastély jobb szárny 2. terem
Tóth-Fekete Nóra Gizellatanító4.hSzily-kastély jobb szárny 3. terem
Tóthné Pál Judit Katalinosztályfőnök, tanító2.cSzily-kastély középső szárny-konténer

FELSŐ tagozat

NévBeosztásOsztály
Abroncsos Gábortestnevelő, labdarúgó szakedző, munkaközösség-vezető8.t
Bunth Erzsébettanító, matematika tanár, rajz tanár, közoktatási vezető, általános igazgatóhelyettes
Erős Krisztinatestnevelő, gyógytestnevelő7.c
Fodor Mónikamagyar nyelv és irodalom, német nyelv és irodalom tanár7.b
Gór András Attilánébiológia - földrajz tanár8.c
Györgyicze Éva Tündebiológia tanár
Habera Edit Katalintestnevelő tanár, tanulószoba
Handlné Pető Ágnesmatematika-fizika tanár, munkaközösség-vezető6.a
Hodosi Erikamagyar nyelv és irodalom tanár, történelem tanár, etika tanár, könyvtáros
Hompoth Csilla Annagyógypedagógus, fejlesztő
Kantár Emese Anettamatematika - földrajz - informatika tanár
Kecskés Lászlóföldrajz tanár, tanulószoba
Kiss-Baranyiné Szilágyi Dóravizuális kultúra- matematika tanár5.b
Kisteleki Zoltánangol nyelvtanár
Kósa-Szabó Mónikafejlesztő pedagógus
Könyves Krisztinaiskolapszichológus
Kuzma Istvánének-zene tanár, gordonka művész
Lentovitsné Mály Veramagyar nyelv és irodalom tanár
Lőrincz Máriatörténelem tanár, német nyelvtanár6.b
Lugasi Melindamatematika-rajz tanár
Máray Rita Mártaangol nyelvtanár
Márkusné Szanyi Ritamatematika-földrajz tanár
Marx Árpád Andrásinformatika - fizika tanár
Nagyné Dömötör Valéria Jolánangol nyelvtanár, munkaközöség-vezető7.a
Oravetz Zoltánné Tóth Katalin Máriatanító, angol nyelvtanár, munkaközösség-vezető8.a
Ribi Krisztinamagyar nyelv és irodalom tanár, francia nyelv és irodalom tanár
Sebestyénné Zagyvai Mariannamatematika- angol tanár
Seregi Lillafizika tanár, tanulószoba5.c
Szabóné Vérten Melindaetika tanár, pedagógiai asszisztens
Tirpák László Bélamagyar nyelv és irodalom - történelem tanár6.c
Vad Erzsébettanító, technika és életvitel - etika tanár5.a
Vásárhelyi Juliannakémia - fizika tanár, angol nyelvtanár
Willinger Ágnes Zsuzsannatanító, magyar nyelv és irodalom - történelem tanár, munkaközösség-vezető8.b
Menü