Városfelfedező foglalkozások

Fedezzük fel Biatorbágyot!

Ismét lehetősége nyílt a 4. évfolyamnak, hogy bepillantást nyerjen városunk Önkormányzatának életébe. A Városházán megismerhették az anyakönyvvezető és az alpolgármester munkáját. Az Irattár a Városgondnokság is vendégül látta a gyerekeket.

Több alkalmas foglalkozások keretében a gyermekek megismerhetik Biatorbágy történetét, építészeti és természeti értékeit.

Köszönjük a lehetőséget Tótpál Judit építésznek a Biatorbágyi Értéktár Bizottság elnökének a program életre hívójának. Judit érdekes várostörténeti előadásokat, kirándulásokat vezet a diákoknak. Köszönet Varga László alpolgármesternek, aki közreműködött a Városháza bemutatásában, és az ott dolgozók türelmes, segítőkész hozzáállását, akiktől sok hasznos információt kaptak diákjaink.