Bronzérem!

Május 5-én Gödön rendezték meg a II. korcsoportban (2012 – 2011) a labdarúgó diákolimpia megyei döntőjét. Itt már négy közel azonos képességű csapat játszott egymás ellen. A tét és az, hogy két játékosunk is sérüléssel bajlódott rányomta bélyegét a csapat teljesítményére. De így is voltak nagyon jó periódusaink a mérkőzéseken. Kulcs pillanatokban azonban sajnos többször hibáztunk és ellenfeleink kíméletlenül kihasználták ezt. Mindent figyelembe véve elégedettek lehetünk, mert Pest megye 54 induló csapata közül végül sikerült a bronzérmet megszereznünk. A csapat tagjai és gólszerzői: Győri Donát, Pancza Zalán 5, Mérey Máté, Örffy Barnabás 1, Kozák Máté, Gidai Nándor 4, Szabados Jonathan, Csillag Dominik. Felkészítő tanáruk Abroncsos Gábor tanár úr!