Eljárásrend módosítás

Kivonat az EMMI által kiadott „Intézkedési terv” módosításáról

Tisztelt Szülők!

1. szeptember 7-én kaptuk meg az Intézkedési terv módosításáról szóló miniszteri levelet. Ennek értelmében az eddigi eljárásrendünket az alábbi pontokkal egészítjük ki.

„1. Az a gyermek, tanuló vagy pedagógus, aki bármilyen betegség miatt otthon maradt, a háziorvos, a kezelőorvos igazolásával vagy kórházi zárójelentéssel mehet újra az intézménybe. Hatósági házi karantén esetén a járványügyi hatóság által kiadott, a járványügyi megfigyelést feloldó határozatot szükséges bemutatni.

1. Szülő, kísérő nem léphet be az iskolába, csak az intézményvezető előzetes engedélyével, illetve kifejezetten szülők részére szervezett programon való részvétel céljából.
  2. Az őszi úszásoktatást fel kell függeszteni a köznevelési intézményekben, és tavaszra vagy későbbi évfolyamokra kell átütemezni.
  3. Az általános iskolákban a délutáni (nem tanórai) iskolai sportfoglalkozásokat és sportköröket, valamint az iskolai kórus próbáit átmenetileg javasoljuk felfüggeszteni.”

Hálásan köszönjük eddigi együttműködésüket, türelmüket és megértésüket, amivel munkánkat segítik. Gyermekeik védelme az elsődleges számunkra is.

Üdvözlettel:

Czifra Zsuzsanna