Hará fiúk. lányok!

Atlétika több próba diákolimpia versenyen vettünk részt két korcsoportban. Egy -egy fiú csapat, illetve egy-egy egyéni lány induló képviselte iskolánkat. A nagyobbak versenyszámai a 60m síkfutás, kislabda hajítás, távolugrás, 600m síkfutás. A kisebbeknél pedig 60m síkfutás, kislabda hajítás, távolugrás, 4x100m váltófutás volt a teljesítendő feladat. Mindkét napon minden számban éremmel a nyakunkban térhettünk haza. A nagyobb fiúknál csapat második, a kisebbeknél pedig harmadik helyezést értünk el. Egyéni összetett versenyben Pancza Zalán első lett! A lányok versenyében Babai Zora és Móri Hanna egyéni összetettben harmadik helyezettek lettek.
A fiú csapat tagok: III. kcs: Csepregi Kevin, Pintér Márk, Nagy Kristóf, Dalnoki Márk, Kiss- Zsók Csongor. II. kcs: Kerékjártó Dániel, Szabados Jonathan, Hajagos Benett, Pancza Zalán, Erdős Domonkos, Örffy Barnabás.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Fill out this field
Fill out this field
Adjunk meg egy valós email címet.
You need to agree with the terms to proceed

Menü