Leendő elsős tanítónk: Kalmár Annamária

Biatorbágyon élek családommal.
2018 óta vagyok a BIASULI tantestületének tagja, pályafutásomat az iskolában délutános tanítóként kezdtem.
Hiszem, hogy a tudás és annak megszerzése örömforrás, vallom, hogy ehhez szükség van szeretetteljes légkörre, erős, támogató osztályközösségre, hogy nyugodt és örömteli legyen az ismeretszerzés.
Tanító kívánok lenni a szó legszélesebb értelmében, hagyományos tanítási módszerek mellett szívesen alkalmazok alternatív pedagógiai módszereket is.
Meggyőződésem, hogy a legfontosabb nevelési eszköz a példamutatás. Hiszek benne, hogy a tanító-diák viszony egy kölcsönös együttműködés.
Nem kizárólag tárgyi tudást kínálok diákjaimnak, inkább kísérőjük vagyok a tudás megszerzéséhez vezető élethosszig tartó utazásuk első lépéseinél.
Munkám alapvető célja, hogy alsó tagozaton a mindennapi életben használható szilárd alapokat hozzunk létre, hogy a tudás iránti vágy belső igénnyé válhasson.