“Tejnap” a Szilyben

Ma ismét egy szuper programon vehettek részt a gyerekek, a “tejnap” keretein belül.  A higiéniai szabályokat betartva, az osztályok egyenként vettek részt a bemutatón melynek során dietetikussal beszélgethettek a tej és tejtermék fogyasztás előnyeiről. Ezután 5 állomáson keresztül, játszva tanulhatták meg többek között a tehénfejést, terepasztalon irányíthatták a tejszállítást, és még VR szemüvegen keresztül is oldhattak meg feladatokat a gyerekek. A “Van itthon tej” program, a 2., 3., 4., 5.,6. éfolyamoknak nyújt látványos betekintést a tej útjáról a legelőtől az asztalunkig. A projekt két napig lesz iskolánk vendége.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Fill out this field
Fill out this field
Adjunk meg egy valós email címet.
You need to agree with the terms to proceed

Menü