Hétfőn, 19-én kezd az alsó tagozat

Tisztelt Szülők!
A kormány tegnapi döntésének értelmében a jövő hét hétfőtől, azaz április 19-től az alsó tagozatosok számára jelenléti oktatást szervezünk. A felsősök várhatólag május 10-ig online tanulnak tovább. A szokásos hétfői menetrend és órarend szerint kezdjük meg az oktatást.
Iskolánk a rendkívüli helyzetre való tekintettel a házirendet módosítja, így a szülők belátásuk szerint igazolhatják a tanulók hiányzását.
Ez a módosítás kizárólag az alsó tagozatosokra érvényes. A hiányzásról az osztályfőnököt minden esetben értesíteni kell.
A tanítóktól nem várható el, hogy kétszer oktassanak, tehát az alsó tagozatoknál nem lesz párhuzamosan digitális és tantermi oktatás.
Miután hibrid oktatást nem szervezhetünk, az otthon maradt gyerekek felkészítéséről a szülő gondoskodik.
Reméljük ezzel az intézkedéssel is hozzájárulhatunk tanulóink és családjaik egészségének védelméhez.
Együttműködésüket köszönjük. Vezetőség