A legjobbak lettünk!

A Bolyai természettudományi csapatverseny megyei döntőjén nyolcadikos csapatunk 1. helyezést ért el és készülhet az országos döntőre. A csapat tagjai:Koleszár Álmos, Erős Máté, Szí-Benedek Fanni és Hajagos Petra. Felkészítő tanárok: biológia Gór Andrásné és Györgyicze Tünde tanárnők, földrajz Gór Andrásné tanárnő és Kecskés László tanár úr, fizika Marx Árpád tanár úr, kémia Vásárhelyi Julianna tanárnő. Remekeltek az ötödikesek is, 2. helyezettek lettek. A csapat tagjai: Fazekas Boldizsár, Ferkócza Balázs, Nagy Ildikó és Márkus Szabolcs. Felkészítő tanáruk Gór Andrásné tanárnő. Mindkét csapatnak éa a felkészítő tanároknak gratulálunk.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Fill out this field
Fill out this field
Adjunk meg egy valós email címet.
You need to agree with the terms to proceed

Menü