Global School Alliance

BIA School starts global learning journey in 2024

We’re pleased to join the Global School Alliance / Learning Unleashed Ltd 62 Hope St, Liverpool 9BZ UnitedKingdom , the Community of Educational settings from around the world. GSA can help open the door to new innovative practices and exciting global programmes that will help our students English Language Learning. We would like to

Engage with other Global School Alliance members online
Start online ‘Global Joint Projects’ with other schools
Collaborate and communicate online with GSA schools
GLOBAL Virtuális Angol nyelvtanulás a BIA iskolában 2024-től
Örülünk, hogy csatlakozhattunk a Global School Alliance / Learning Unleashed Ltd 62 Hope St, Liverpool 9BZ UnitedKingdom , a Nemzetközi Globális Iskolák Online Hálózatához, a külföldi oktatási intézmények közösségéhez.

Globális oktatási projektek kitűnő lehetőségeket biztosítanak két tanítási nyelvű programunk színvonalának emeléséhez. A nemzetközi gyakorlatok, források megosztására az iskolai nyelvoktatás fejlesztésére. Az online együttműködés és az érdekes projekt témák kombinálásával lehetőségünk nyílik külföldi iskolákkal való partnerkapcsolatok kialakítására.

A GSA lehetőséget teremt külföldi új innovatív gyakorlatok és izgalmas globális programok előtt, amelyek elősegítik diákjaink angol nyelvtanulását.

• Kapcsolatba léphetünk Global School Alliance iskolákkal online

• Részt veszünk online „Globális külföldi projektekben”

• Online együttműködünk és kommunikálunk GSA iskolákkal

Global School Alliance

Doszpolyné Rozman Erika a Global School Alliance nagyköveteként segíti külföldi iskola partnerségi kapcsolatok kiépítését.

 

gsa-official-member-certificate
Menü