CSEREDIÁK PROGRAM a BIA Suliban

A V4 Gen Mini-Grant, a Visegrádi Alap támogatásával a Szkoła Podstawowa im. Marii Kownackiej w Skułach, lengyel iskola tanulóival vizsgáltuk az iskola és a fővárosi közlekedés energiahatékonyságát. Kommunikáció, az információgyűjtés, a projekt munka angol nyelven folyt.

A V4 Projekt célja az energiatudatosság és az energiahatékonysági szemléletmód növelése közvetlen környezetünkben. A digitális prezentációk készítése során az iskola, a lakóhely, a főváros, az energiahatékony közlekedés előnyeivel angol nyelven ismerkedtek a tanulók. A budapesti városnéző programon a nevezetességek megismerése mellett energiahatékony közlekedési eszközöket kerestünk. A V4 Quiz az Energiavadászat Workshopok, az esti Chill out Party igazi élményt jelentettek.

A projekt fontos elemei az elfogadás, a tolerancia,  az angol nyelvű kommunikáció, a családi elhelyezés, egy másik ember megismerése igazi próbatételt jelentettek.  A Cserediák Program jó lehetőséget biztosított a nyelvgyakorlásra.

2024.04.22-04.25.

 

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Fill out this field
Fill out this field
Adjunk meg egy valós email címet.
You need to agree with the terms to proceed

Menü