Hétfőn, 19-én kezd az alsó tagozat

Tisztelt Szülők! A kormány tegnapi döntésének értelmében a jövő hét hétfőtől, azaz április 19-től az alsó tagozatosok számára jelenléti oktatást szervezünk. A felsősök várhatólag május 10-ig online…

Intézményvezetői tájékoztató a beiratkozásról

A gyerekek nagy része örömteli várakozással, természetes izgalommal lép az iskolába. Ez a minőségi változás komoly erőpróbát, belső fegyelmet, alkalmazkodási készséget vár el a gyerektől. Támaszkodnunk kell…

Nyári vezetői ügyelet

Tisztelt Szülők, kedves érdeklődők! Iskolánkban a nyári szünidő alatt, az alábbi időpontokban van vezetői ügyelet 9.00.-13.00. óra között: július 8. Jánosi Attila, intézményvezető-helyettes július 22. Bunth Erzsébet,…

Köszönet a szülőknek!

Tisztelt Szülők! Az alábbi videóval köszönjük az iskolánk minden tanára és az intézmény vezetősége nevében, a digitális oktatási rendben végigvitt nehéz, de nagyszerű munkájukat! Kattintson az alábbi…
Menü