Tantestületünk

Bunth Erzsébet

Igazgató helyettes - felső tagozat

Alsó tagozat

NévBeosztásOsztályTerem
Bajdik Mariann tanító, angol, néptánc1.aSzily-kastély bal szárny
Barta Viktória osztályfőnök, tanító, munkaközösség-vezető2.bSzily-kastély középső szárny-konténer
Bauer Gabriella osztályfőnök, tanító1.bSzily-kastély bal szárny
Bedőházi Melinda osztályfőnök, tanító, munkaközösség-vezető3.bSzily-kastély középső szárny
Brandl-Radnai Eszter tanító3.aSzily-kastély középső szárny
Czinege Dóra tanító4.tSzily-kastély jobb szárny 1. terem
Dobróka Angéla osztályfőnök, tanító1.aSzily-kastély bal szárny
Farkas Beáta tanító4.nSzily-kastély középső szárny
Farkas Tímea Anna tanító, angol2.aSzily-kastély bal szárny
Fodor László Zoltánné tanító1.bSzily-kastély bal szárny
Frei Hajnalka tanító2.cSzily-kastély középső szárny-konténer
Gyimesi Ildikó osztályfőnök, tanító2.aSzily-kastély bal szárny
Jancsó Klára Katalin osztályfőnök, tanító, munkaközösség-vezető4.nSzily-kastély középső szárny
Kalmár Annamária tanító4.rSzily-kastély középső szárny
Keresztes Panna Zita tanító, angol3.cSzily-kastély bal szárny
Kiss Mária osztályfőnök, tanító4.hSzily-kastély jobb szárny 3. terem
Kovács Gabriella osztályfőnök, tanító2.dSzily-kastély középső szárny
Margittai Mónika osztályfőnök, tanító3.cSzily-kastély bal szárny
Markos Katalin tanító2.dSzily-kastély középső szárny
Megyeriné Kottek Andrea tanító2.bSzily-kastély középső szárny-konténer
Pénzes-Szabó Krisztina osztályfőnök, tanító4.tSzily-kastély jobb szárny 1. terem
Restár Anita osztályfőnök, tanító3.aSzily-kastély középső szárny
Stégerné Benyiczki Éva osztályfőnök, tanító4.rSzily-kastély középső szárny
Szabó Sándorné pedagógiai asszisztensSzily-kastély középső szárny, tanári szoba
Szebeni Angyalka osztályfőnök, tanító, munkaközösség-vezető1.cSzily-kastély jobb szárny 2. terem
Szebeni Antal tanító1.cSzily-kastély jobb szárny 2. terem
Tóth-Fekete Nóra Gizella tanító4.hSzily-kastély jobb szárny 3. terem
Tóthné Pál Judit Katalin osztályfőnök, tanító2.cSzily-kastély középső szárny-konténer

FELSŐ tagozat

NévBeosztásOsztály
Abroncsos Gábor testnevelő, labdarúgó szakedző, munkaközösség-vezető8.t
Bunth Erzsébet tanító, matematika tanár, rajz tanár, közoktatási vezető, általános igazgatóhelyettes
Erős Krisztina testnevelő, gyógytestnevelő7.c
Fodor Mónika magyar nyelv és irodalom, német nyelv és irodalom tanár7.b
Gór András Attiláné biológia - földrajz tanár8.c
Györgyicze Éva Tünde biológia tanár
Habera Edit Katalin testnevelő tanár, tanulószoba
Handlné Pető Ágnes matematika-fizika tanár, munkaközösség-vezető6.a
Hodosi Erika magyar nyelv és irodalom tanár, történelem tanár, etika tanár, könyvtáros
Hompoth Csilla Anna gyógypedagógus, fejlesztő
Kantár Emese Anetta matematika - földrajz - informatika tanár
Kecskés László földrajz tanár, tanulószoba
Kiss-Baranyiné Szilágyi Dóra vizuális kultúra- matematika tanár5.b
Kisteleki Zoltán angol nyelvtanár
Kósa-Szabó Mónika fejlesztő pedagógus
Könyves Krisztina iskolapszichológus
Kuzma István ének-zene tanár, gordonka művész
Lentovitsné Mály Vera magyar nyelv és irodalom tanár
Lőrincz Mária történelem tanár, német nyelvtanár6.b
Lugasi Melinda matematika-rajz tanár
Máray Rita Márta angol nyelvtanár
Márkusné Szanyi Rita matematika-földrajz tanár
Marx Árpád András informatika - fizika tanár
Nagyné Dömötör Valéria Jolán angol nyelvtanár, munkaközöség-vezető7.a
Oravetz Zoltánné Tóth Katalin Mária tanító, angol nyelvtanár, munkaközösség-vezető8.a
Ribi Krisztina magyar nyelv és irodalom tanár, francia nyelv és irodalom tanár
Sebestyénné Zagyvai Marianna matematika- angol tanár
Seregi Lilla fizika tanár, tanulószoba5.c
Szabóné Vérten Melinda etika tanár, pedagógiai asszisztens
Tirpák László Béla magyar nyelv és irodalom - történelem tanár6.c
Vad Erzsébet tanító, technika és életvitel - etika tanár5.a
Vásárhelyi Julianna kémia - fizika tanár, angol nyelvtanár
Willinger Ágnes Zsuzsanna tanító, magyar nyelv és irodalom - történelem tanár, munkaközösség-vezető8.b
Menü