Beiratkozási információk 2023

A beiratkozással kapcsolatban szeretnénk felhívni a figyelmüket néhány fontos részletre, kérjük segítsék munkánkat!

  1. április 5-től lehet előzetesen beiratkozni a 2023-24-es tanévre a Kréta e-Ügyintézés (Beiratkozás Általános Iskolába felületen).

Kérjük itt töltsék ki  az összes lenyitható fül alatt található dokumentumot, szülők elérhetősége, email cím, telefonszám és a tanuló TAJ számát is írják be a megjegyzésbe. A szükséges dokumentumokat töltsék fel (pl. szakértői vélemény, egyedüli felügyeleti jog, stb.)

Személyes beiratkozás 2023. április 20-án (8:00-18:00) és 21-én (8:00-17:00) között történik. Ekkor lesz az online beadott kérelmek ellenőrzése, eredeti igazolványok bemutatása. A törvényes képviselő megjelenése kötelező!

A Kréta e-Ügyintézésen a kérelmek beküldését ügyfélkapuval szükséges hitelesíteni. (Digitális aláírás)

Akinek ügyfélkapu felhasználói fiók nem áll rendelkezésre, beadhatja jelentkezését digitális aláírás nélkül is, azonban az ilyen típusú, hitelesítés nélküli kérelmet majd ki kell nyomtatni, amelyet utána alá kell íratni törvényes képviselőkkel. Ez a folyamat több időt és papírmunkát vesz igénybe, így kérjük, aki teheti hitelesítse a kérelmet az online felületen.

Április 20-án (8:00-18:00) és 21-én (8:00-17:00) be kell mutatni a :

  • szülő/törvényes képviselő személyazonosító igazolványát
  • gyermek nevére kiállított személyazonosságot, lakóhelyet igazoló hatósági igazolványt,
  • egyéb, az iskola által kért dokumentumokat (pl. szakértői vélemény, meghatalmazás, adás-vételi szerződés, egyedüli felügyeleti jogról határozat).

Szeretettel várjuk a jövendő kis elsőseinket!

Czifra Zsuzsanna
igazgató

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Fill out this field
Fill out this field
Adjunk meg egy valós email címet.
You need to agree with the terms to proceed

Menü