Tanévzáró a BIASULIBAN

„Szeretet nélkül lehet fát aprítani,
és szeretet nélkül lehet téglákat formálni,
de szeretet nélkül nem szabad gyermekekkel bánni!”
(Lev Tolsztoj)
“Ezennel a 2021-2022 tanévet bezárom” hangzott el ma a reggeli órákban a BIASULI tanévzáró ünnepségén. Kétségtelen, hogy ez az egyik legnagyobb sikernek örvendő mondat. 🙂 Az ünnepségen részt vett Tarjáni István, Biatorbágy polgármestere és dr. Cserniczky Tamás alpolgármester is. “AZ ÉV PEDAGÓGUSA” díjat TÓTHNÉ PÁL JUDIT kapta. Rengeteg oklevél, könyv és jutalom került kiosztásra, valamint elhangzott több mint hetven gyerek neve, akik valamilyen versenyen, megmérettetésen eredményt értek el. Csoportkép készült azokkal a diákokkal is, akik az önkormányzat támogatásával sikeres Origo Junior nyelvvizsgát tettek. Az ünnepséget követően minden osztály a termébe vonult és a bizonyítványok kiosztása után elkezdődött a rég várt VAKÁÁÁÁCIÓÓÓÓ!

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1685417438508120&id=493016494414893

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Fill out this field
Fill out this field
Adjunk meg egy valós email címet.
You need to agree with the terms to proceed

Menü