TEJ-NAP a Biasuliban

A tej élet, erő, egészség, tudja ezt minden gyerek. A Szívtej marketingesei nem is e tény tudatosítására jöttek el a Biasuli harmadik és negyedik évfolyamához hanem, hogy a hazai, jó minőségű tejet és tejtermékeket népszerűsítsék, hiszen egyikből sem szorulnánk behozatalra. A gyerekek megtanultak tehenet fejni egy életnagyságú műtehénkén, terepaszalon tanulmányzhatták a tej útját a legelőtől a boltokig, nézhettek kisfilmeket a tejtermékek előállításáról és tájékoztatást kaptak a helyes táplálkozási szokásokról. Az egy órás műsor végén még ajándékot is kaptak a tanulók,így igazán emlékezetes órával egészíthették ki eddigi tudásukat.
Szebeni Antal

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Fill out this field
Fill out this field
Adjunk meg egy valós email címet.
You need to agree with the terms to proceed

Menü